+48 668 922 850 biuro@acj.edu.pl

MISJA

Nauka języków azjatyckich może być pasją otwierającą nowe możliwości.

CEL

Poszerzenie własnych horyzontów, poznanie pięknej kultury Azji, nowe znajomości.

Dlaczego Azjatyckie Centrum Językowe ?

Idealne warunki do nauki języka

Nauka tak egzotycznych języków, z którymi nie mamy szansy się spotkać w codziennym życiu, wymaga od nas zapewnienia uczniom jak największego wachlarza opcji kontaktu. Nasi uczniowie mają do wyboru:

– konwersacje z native speakerami

– bibliotekę (czasopisma, książki, mangi, filmy)

– warsztaty kulturowe pozwalające osadzić naukę języka w szerszym kontekście

– wykłady tematyczne

Oprócz tego szkołę często odwiedzają rozmaici goście dyplomaci, artyści, politycy a uczniowie mają możliwość ćwiczenia języka poznając ich. To wszystko sprawia, że praktyka językowa staje się czystą przyjemnością i okazją do spotkań oraz poznawania kultury krajów Azji.

Wysoka zdawalność certyfikatów językowych.

Prowadzimy przygotowania do:

-JLTP Nihongo Noryoku Shiken, test znajomości języka japońskieg.

-KLPT TOPIK test znajomości języka koreańskiego.

-HSK Hanyu Shuipíng Kăoshi test sprawdzający znajomość języka chińskiego (mandaryńskiego).

Zdawalność poszczególnych egzaminów przez naszych studentów wynosi ponad 90 %. Pomagamy również w załątwianiu wszelkim formalności z nimi związanych.

Atmosfera

Ponad 95% naszych słuchaczy podkreśla atmosferę jako największą zaletę szkoły. Indywidualne podejście dla każdego studenta, japońskie imprezy integracyjne, zaangażowanie nauczycieli w proces nauczania sprawia, że nikt w naszej szkole nie jest anonimowy.

Nowoczesne metody nauczania

Korzystamy z multimediów podczas zajęć, nasi lektorzy stosują najnowsze metody nauki przy wsparciu aktualnych wersji podręczników oraz wielu innych materiałów.

Siedziba Szkoły

Azjatyckie Centrum Językowe mieści się w samym centrum Katowic, na ulicy 3 Maja 22, 2 minuty na piechotę od Dworca Głównego PKP.

Szkoła posiada dwie klasy, dla uczniów jest zawsze przygotowana zielona herbata prosto z Japonii oraz japońskie słodycze. Poza zajęciami uczniowie mogą zrelaksować się grając w japońskie gry takie jak, shogi czy go, lub czytając japońskie czasopisma.

Mamy własną bibliotekę z  książkami i mangami oraz sporą kolekcję czasopism, zarówno o samej Japonii, jak i o języku japońskim

Kurs języka japońskiego chińskiego koreańskiego katowice wrocław poznań