Chciałbyś wybrać się w daleką podróż do Azji, podbić rynek pracy w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie miejsc na świecie, a może po prostu zaśpiewać jeden z K-popowych kawałków? Kurs języka koreańskiego w naszej szkole i doświadczona kadra lektorów pomoże Ci osiągnąć cel!

Popularność języka koreańskiego nie jest zdumiewająca – bogata historia oraz intrygująca kultura tego kraju w połączeniu z ciekawymi dialektami tam występującymi sprawiają, iż coraz więcej osób pragnie rozpocząć lub kontynuować zapoznawanie się z nim. Wzrost popularności zawdzięcza również muzyce K-pop oraz serialom, które są produkowane właśnie w owym kraju. Dlatego właśnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy kurs, który prowadzony jest przez doświadczone osoby pochodzące z Korei Południowej.

Poznaj zdumiewający świat Dalekiego Wschodu podczas nauki koreańskiego

Nauka koreańskiego może okazać się trudniejsza od przyswajania np. angielskiego czy hiszpańskiego, lecz nasza kadra nauczycielska przygotuje profesjonalnie poprowadzone lekcje, dzięki którym zarówno mowa, jak i pismo nie będą kryły żadnych tajemnic. Zapraszamy więc osoby zarówno początkujące, jak i te na poziomie zaawansowanym, by mogły spełnić swoje marzenie i posiąść mistrzostwo posługiwania się wybranym językiem.

Nauka koreańskiego może stać się zalążkiem Twojej nowej pasji i zachęcić Cię do odkrywania kultury tego kraju. Nasz kurs, poprzez kontakt z obywatelami Azji, pozwoli Ci na zadawanie wielu, nurtujących pytań dotyczących tradycji, stylu życia czy historii Korei Południowej. Szkoła języka koreańskiego to miejsce spotkania dwóch różnych światów. Odwiedź naszą placówkę we Wrocławiu lub Katowicach, zapisz się na kurs i wyrusz z nami w podróż na drugi kraniec globu.

Szkoła języka koreańskiego w Katowicach i Wrocławiu

Nasza szkoła języka koreańskiego w Katowicach oraz Wrocławiu prowadzi całoroczną rekrutację, co daje szansę na rozpoczęcie nauki w dogodnym dla kursanta terminie. Szkoła oferuje różne poziomy zaawansowania, dzięki czemu każdy, niezależnie od swojej znajomości języka koreańskiego, znajdzie odpowiednią grupę. Dla osób, które nie mają możliwości uczestniczenia w zajęciach stacjonarnych uruchomiliśmy szkołę koreańskiego online w Katowicach i każdym innym dogodnym dla ucznia miejscu.

Materiały szkoleniowe są już wliczone w cenę kursu, co eliminuje dodatkowe koszty związane z ich zakupem. Zajęcia prowadzone są w różnych formach – można wybrać zajęcia w grupie, mini grupie lub indywidualne. Szkoła języka koreańskiego we Wrocławiu i Katowicach kieruje swoją ofertę zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Nauka koreańskiego – Katowice, Wrocław

Oferujemy naukę koreańskiego w Katowicach i Wrocławiu dostosowaną do potrzeb uczestników. Nasi kursanci mają wybór tempa nauki – lekcja trwa 1 lub 1,5 godziny (dotyczy zajęć grupowych). To pozwala na dostosowanie intensywności szkolenia do ich możliwości.

Zajęcia indywidualne pozwalają skoncentrować się na konkretnych celach i tempie nauki dopasowanym do ucznia. Dzięki temu nauka koreańskiego we Wrocławiu czy Katowicach staje się efektywna i przyjemna. Przygotowania do egzaminu TOPIK, którego pozytywny wynik otwiera nowe możliwości zawodowe, są istotnym elementem naszych kursów. Dodatkowo nauka języka koreańskiego, podobnie jak nauka japońskiego w Katowicach czy Wrocławiu, może być ukierunkowana na terminologię związaną z wybraną branżą. Pozwala to na zdobycie niezbędnych, do pracy w Korei, umiejętności komunikacyjnych.

Język koreański online

Kurs języka koreańskiego online w Katowicach czy każdym innym mieście to doskonałe rozwiązanie. Dzięki platformie do nauki zdalnej nasze szkolenia stają się dostępne dla każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania. W ten sposób łączymy tradycyjne metody nauczania z nowoczesnymi technologiami, takimi jak interaktywne ćwiczenia, gry językowe czy wideokonferencje z native speakerami. Te metody ułatwiają przyswajanie wiedzy, sprawiając, że nauka języka koreańskiego online we Wrocławiu i każdej innej miejscowości staje się bardziej angażująca i efektywna.

Dialekt, który zaskakuje

Język koreański potrafi zaskoczyć swoją różnorodnością. Największa, wśród wszystkich języków świata, liczba wyrazów sprawia, że nauka tego języka staje się pasjonującym wyzwaniem. Język koreański, choć bogaty w słownictwo, cechuje się prostszą odmianą niż polski, co stanowi ułatwienie dla uczących się. Niemniej jednak trudność może sprawiać odmienny szyk części mowy w zdaniu, który w koreańskim zwykle przyjmuje formę podmiot-dopełnienie-orzeczenie (S-O-V). Ten niecodzienny dla nas układ słów może początkowo zaskakiwać, ale z czasem staje się kluczem do płynnej komunikacji w tym egzotycznym dialekcie.

Kurs języka koreańskiego – taka nauka to wciąga!

Odmienność i egzotyczny wydźwięk słownictwa, sprawia, że każdego dnia chcesz otaczać się nim coraz częściej. Alfabet koreański, mimo że różni się od polskiego, składa się ze znajomych kształtów, co pozwoli Ci szybko opanować umiejętność zapisywania wielu znaków.Nasza szkoła rozbudzi w Tobie apetyt na dalsze poznawanie świata i kto wie, może wkrótce zaplanujesz swoją pierwszą daleką podróż do Azji. Zapraszamy Cię do przygody, która u wielu naszych uczniów stała się początkiem wspaniałej przyjaźni z kulturą Dalekiego Wschodu.

Masz wątpliwości który plan będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni ? Zadzwoń do nas +48 668 922 850 lub napisz biuro@acj.edu.pl doradzimy ci !

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty. Harmonogram ustalany jest na podstawie zgłoszeń.

KURSY W ACJ

Wybierasz zajęcia w grupach lub indywidualne

Jeśli masz wątpliwości która opcja jest dla ciebie lepsza skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na biuro@acj.edu.pl lub dzwoniąc +48 668 922 850 pomożemy!

Stałe monitorowanie twoich postępów

Będziemy na bieżąco przygotowywać raporty o twoich postępach, a w razie potrzeby doradzimy czy np. nie zmienić grupy na bardziej zaawansowaną.

Decydujesz czy lekcje będą stacjonarne czy online

Nasi nauczyciele doskonale sobie radzą zarówno na zajęciach tradycyjnych jak i online. Możesz zmienić formę zajęć z trakcie trwania kursu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Satysfakcja lub zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał przerwać kurs będziesz mógł to zrobić w każdym momencie. W przypadku gdy zapłaciłeś za kurs z góry dostaniesz zwrot za niewykorzystane miesiące.

Przyjazne zasady płatności

Wygodny system płatności miesięcznej dla wszystkich planów. Lekcje indywidualne możesz bezpłatnie odwołać, jeśli uprzedzisz nas o tym dzień wcześniej.

Rozwijasz równomiernie umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania

Każda z tych umiejętności jest równie ważna dlatego odpowiednia równowaga jest naszym priorytetem.

Wszystkie materiały wliczone w cenę kursu otrzymujesz na bieżąco w jego trakcie

Nie chcemy trzymać się sztywno jednego podręcznika. Dlatego wszystkie materiały przygotowywane są na bieżąco i dostosowywane do potrzeb naszych kursantów.

Nauczymy Cię języka na poziomie początkującym, średniozaawansowanym lub zaawansowanym.

Jeśli uczyłeś/uczyłaś się już języka to przeprowadzimy bezpłatny test na podstawie którego będziesz mógł/mogła dołączyć do jednej z zaawansowanych grup lub rozpocząć kurs indywidualny.

Lekcje dopasowane do potrzeb

Jeśli masz własne sprecyzowane potrzeby w nauce powiedz nam o tym! Dopasujemy program pod twoje potrzeby językowe i poziom, który reprezentujesz.