Chciałbyś wybrać się w daleką podróż do Azji, podbić rynek pracy w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie miejsc na świecie, a może po prostu zaśpiewać jeden z K-popowych kawałków? W naszej szkole doświadczona kadra koreańskich lektorów pomoże ci osiągnąć cel!

 

Popularność języka koreańskiego nie jest zdumiewająca – bogata historia oraz intrygująca kultura tego kraju w połączeniu z ciekawymi dialektami tam występującymi sprawiają, iż coraz więcej osób pragnie rozpocząć lub kontynuować zapoznawanie się z nim. Wzrost popularności zawdzięcza również muzyce k-pop oraz serialom, które są produkowane właśnie w owym kraju. Dlatego właśnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy kurs, który prowadzony jest przez doświadczone osoby pochodzące z Korei Południowej.

Zapraszamy do szkoły języków orientalnych – poznaj zdumiewający świat Dalekiego Wschodu na naszym kursie

Nauka opisywanego języka może okazać się trudniejsza od przyswajania np. angielskiego czy hiszpańskiego, lecz nasza kadra nauczycielska przygotuje profesjonalnie poprowadzone lekcje, dzięki którym zarówno mowa, jak i pismo nie będą kryły żadnych tajemnic. Zapraszamy więc osoby zarówno początkujące, jak i te na poziomie zaawansowanym, by mogły spełnić swoje marzenie i posiąść mistrzostwo posługiwania się wybranym językiem.

Nauka koreańskiego może stać się zalążkiem twojej nowej pasji i zachęcić cię do okrywania kultury tego kraju. Nasz kurs poprzez kontakt z obywatelami Azji da ci szansę na zadanie wielu, nurtujących ciebie pytań. Szkoła języka koreańskiego to forma spotkania dwóch różnych światów. Zajrzyj do naszej placówki we Wrocławiu, zapisz się na kurs i wyrusz z nami w podróż na drugi kraniec globu.

Dialekt, który zaskakuje

Jeśli lubisz różnice, nasza szkoła zaprasza cię już dziś! Obiecujemy, że twój kurs pełen będzie inności oraz nieznanych tobie wcześniej rozbieżności. Jednak nie musisz się obawiać, choć koreański to język z największą ilością słów na świecie, to w przypadku zastosowanych w nim odmian, istnieje o wiele więcej uproszczeń gramatycznych niż w polskim. Kluczowe w nauce nowych słów osłuchanie sprowadza się przede wszystkim do dwóch istotnych rzeczy: systematycznej nauki oraz kontaktu z brzmieniem mowy. Zaskocz swoich bliskich i zacznij mówić w dialektach wschodu!

Kurs języka koreańskiego – taka nauka to wciąga!

Odmienność i egzotyczny wydźwięk słownictwa, sprawia, że każdego dnia otaczasz się nim coraz częściej. Niesamowity wygląd alfabetu, który choć odrębny od naszego, składa się ze znajomych kształtów i sprawi, że szybko nabędziesz umiejętność zapisu wielu znaków. Nasza szkoła rozbudzi w Tobie apetyt na dalsze poznawanie świata i kto wie? Może wkrótce zaplanujesz swoją pierwszą daleką podróż do Azji. Zapraszamy ciebie do przygody, która u wielu naszych uczniów stała się początkiem wspaniałej przyjaźni z kulturą dalekiego wschodu.

Masz wątpliwości który plan będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni ? Zadzwoń do nas +48 668 922 850 lub napisz biuro@acj.edu.pl doradzimy ci !

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty. Harmonogram ustalany jest na podstawie zgłoszeń.

KURSY W ACJ

Wybierasz zajęcia w grupach lub indywidualne

Jeśli masz wątpliwości która opcja jest dla ciebie lepsza skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na biuro@acj.edu.pl lub dzwoniąc +48 668 922 850 pomożemy!

Stałe monitorowanie twoich postępów

Będziemy na bieżąco przygotowywać raporty o twoich postępach, a w razie potrzeby doradzimy czy np. nie zmienić grupy na bardziej zaawansowaną.

Decydujesz czy lekcje będą stacjonarne czy online

Nasi nauczyciele doskonale sobie radzą zarówno na zajęciach tradycyjnych jak i online. Możesz zmienić formę zajęć z trakcie trwania kursu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Satysfakcja lub zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał przerwać kurs będziesz mógł to zrobić w każdym momencie. W przypadku gdy zapłaciłeś za kurs z góry dostaniesz zwrot za niewykorzystane miesiące.

Przyjazne zasady płatności

Wygodny system płatności miesięcznej dla wszystkich planów. Lekcje indywidualne możesz bezpłatnie odwołać, jeśli uprzedzisz nas o tym dzień wcześniej.

Rozwijasz równomiernie umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania

Każda z tych umiejętności jest równie ważna dlatego odpowiednia równowaga jest naszym priorytetem.

Wszystkie materiały wliczone w cenę kursu otrzymujesz na bieżąco w jego trakcie

Nie chcemy trzymać się sztywno jednego podręcznika. Dlatego wszystkie materiały przygotowywane są na bieżąco i dostosowywane do potrzeb naszych kursantów.

Nauczymy Cię języka na poziomie początkującym, średniozaawansowanym lub zaawansowanym.

Jeśli uczyłeś/uczyłaś się już języka to przeprowadzimy bezpłatny test na podstawie którego będziesz mógł/mogła dołączyć do jednej z zaawansowanych grup lub rozpocząć kurs indywidualny.

Lekcje dopasowane do potrzeb

Jeśli masz własne sprecyzowane potrzeby w nauce powiedz nam o tym! Dopasujemy program pod twoje potrzeby językowe i poziom, który reprezentujesz.