Zajęcia indywidualne lub w grupach, możliwość wybrania dopasowanego do potrzeb planu, a także doświadczeni lektorzy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Tak właśnie wygląda kurs języka chińskiego dla studentów w Azjatyckim Centrum Językowym w Katowicach. Nic dziwnego, że osoby zainteresowane poszerzeniem swoich kompetencji chętnie się do nas zgłaszają.

Kursy chińskiego dla studentów w ACJ

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby w ACJ studenci mogli w sprzyjających warunkach zdobywać wiedzę i poszerzać swoje horyzonty. Języki azjatyckie to nasza pasja, dlatego proponując kurs chińskiego skupiamy się nie tylko na aspektach technicznych i przekazaniu najważniejszych informacji dotyczących zasad tworzenia i stosowania pisma. Dbamy również o to, aby rozbudzić w uczestnikach ciekawość i chęć poznawania tego fascynującego pod wieloma względami kraju. Tym samym studenci zyskują nowe umiejętności, które mogą przełożyć się na konkurencyjność na rynku pracy oraz zdobywają wiedzę ogólną dzięki obcowaniu z dziełami literatury, sztuki i kinematografii.

Jak wygląda nauka języka chińskiego w Katowicach i Wrocławiu w ACJ?

Przede wszystkim dbamy o to, aby nasza kadra posiadała odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, a autorski program nauki języka chińskiego w Katowicach i Wrocławiu spełniał swoje zadanie i przynosił widoczne rezultaty. Dzięki temu studenci uczestniczący w kursie mogą na bieżąco rozwiewać swoje wątpliwości dotyczące pisma, składni czy wymowy poszczególnych znaków. W grupach kładziemy nacisk na to, aby panująca atmosfera sprzyjała zdobywaniu wiedzy, a także interakcji, podczas których najlepiej ćwiczy się nowe zagadnienia i reguły. Indywidualny plan nauki chińskiego we Wrocławiu czy Katowicach jest zaś opcją dla osób zdeterminowanych na osiągnięcie konkretnych celów, dlatego jest chętnie wybierany przez ambitnych i nastawionych na efekt kursantów.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę języka chińskiego w Katowicach i Wrocławiu?

Nasza szkoła języka chińskiego w Katowicach oraz Wrocławiu oferuje wyjątkowe podejście do nauki tego fascynującego języka. Doświadczeni lektorzy z pasją przekazują wiedzę, dostosowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb kursantów. Oferujemy kursy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, co pozwala na elastyczne dopasowanie poziomu do umiejętności każdego uczestnika. Możesz wybrać zajęcia w grupie, mini grupie lub indywidualne. Wszystkie materiały wliczone są w cenę kursu. Prowadzimy przygotowania do certyfikowanego egzaminu HSK, którego pozytywny wynik znaczącą ułatwia starania o stypendia naukowe oraz pracę w Chinach. W naszej szkole języka chińskiego we Wrocławiu i Katowicach stawiamy na atmosferę współpracy i wsparcia, co sprzyja efektywnej nauce.

Moda na dialekty wschodu, czyli czas na język chiński – kurs w Katowicach lub Wrocławiu

Znaczenie Chin na arenie międzynarodowej jest olbrzymie. Potęga gospodarcza tego kraju sprawia, że coraz popularniejszy staje się język chiński. Kurs w Katowicach, Wrocławiu lub online, który oferujemy, umożliwi Ci jego naukę. Jeśli chcesz, by świat handlu stał dla Ciebie otworem, to znajomość TEGO dialektu z pewnością otworzy ci wiele zawodowych drzwi. Posiadanie umiejętności lingwistycznych to priorytet współczesnego świata. Chcemy, aby nasi słuchacze kończyli nasze szkolenia z opanowanymi, dodatkowymi, prestiżowymi kwalifikacjami. Nie jest nam obojętny wkład pracy i czas, który wnosisz w swoje samodoskonalenie. Oferujemy Ci wsparcie fachowców w nauce chińskiego oraz innych dialektów Azji, np. naukę języka koreańskiego we Wrocławiu lub Katowicach w ACJ.

Zapraszamy do kursu, który sprawi, że twoje kwalifikacje zawodowe poszybują wzwyż. Rozpocznij naukę i przygodę z najbardziej pożądanym na rynku pracy językiem!

Masz wątpliwości który plan będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni ? Zadzwoń do nas +48 668 922 850 lub napisz biuro@acj.edu.pl doradzimy ci !

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty. Harmonogram ustalany jest na podstawie zgłoszeń.

KURSY W ACJ

Wybierasz zajęcia w grupach lub indywidualne

Jeśli masz wątpliwości która opcja jest dla ciebie lepsza skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na biuro@acj.edu.pl lub dzwoniąc +48 668 922 850 pomożemy!

Stałe monitorowanie twoich postępów

Będziemy na bieżąco przygotowywać raporty o twoich postępach, a w razie potrzeby doradzimy czy np. nie zmienić grupy na bardziej zaawansowaną.

Decydujesz czy lekcje będą stacjonarne czy online

Nasi nauczyciele doskonale sobie radzą zarówno na zajęciach tradycyjnych jak i online. Możesz zmienić formę zajęć z trakcie trwania kursu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Satysfakcja lub zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał przerwać kurs będziesz mógł to zrobić w każdym momencie. W przypadku gdy zapłaciłeś za kurs z góry dostaniesz zwrot za niewykorzystane miesiące.

Przyjazne zasady płatności

Wygodny system płatności miesięcznej dla wszystkich planów. Lekcje indywidualne możesz bezpłatnie odwołać, jeśli uprzedzisz nas o tym dzień wcześniej.

Rozwijasz równomiernie umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania

Każda z tych umiejętności jest równie ważna dlatego odpowiednia równowaga jest naszym priorytetem.

Wszystkie materiały wliczone w cenę kursu otrzymujesz na bieżąco w jego trakcie

Nie chcemy trzymać się sztywno jednego podręcznika. Dlatego wszystkie materiały przygotowywane są na bieżąco i dostosowywane do potrzeb naszych kursantów.

Nauczymy Cię języka na poziomie początkującym, średniozaawansowanym lub zaawansowanym.

Jeśli uczyłeś/uczyłaś się już języka to przeprowadzimy bezpłatny test na podstawie którego będziesz mógł/mogła dołączyć do jednej z zaawansowanych grup lub rozpocząć kurs indywidualny.

Lekcje dopasowane do potrzeb

Jeśli masz własne sprecyzowane potrzeby w nauce powiedz nam o tym! Dopasujemy program pod twoje potrzeby językowe i poziom, który reprezentujesz.