Zajęcia indywidualne lub w grupach, możliwość wybrania dopasowanego do potrzeb planu, a także doświadczeni lektorzy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Tak właśnie wyglądają kursy chińskiego dla studentów w Azjatyckim Centrum Językowym w Katowicach. Nic dziwnego, że osoby zainteresowane poszerzeniem swoich kompetencji chętnie się do nas zgłaszają.

 

Kursy chińskiego dla studentów w ACJ

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby w ACJ studenci mogli w sprzyjających warunkach zdobywać wiedzę i poszerzać swoje horyzonty. Języki azjatyckie to nasza pasja, dlatego proponując kurs chińskiego skupiamy się nie tylko na aspektach technicznych i przekazaniu najważniejszych informacji dotyczących zasad tworzenia i stosowania pisma. Dbamy również o to, aby rozbudzić w uczestnikach ciekawość i chęć poznawania tego fascynującego pod wieloma względami kraju. Tym samym studenci zyskują nowe umiejętności, które mogą przełożyć się na konkurencyjność na rynku pracy oraz zdobywają wiedzę ogólną dzięki obcowaniu z dziełami literatury, sztuki i kinematografii.

Jak wygląda nauka w ACJ?

Przede wszystkim dbamy o to, aby nasza kadra posiadała odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, a autorski program spełniał swoje zadanie i przynosił widoczne rezultaty. Dzięki temu studenci uczestniczący w kursie chińskiego mogą na bieżąco rozwiewać swoje wątpliwości dotyczące pisma, składni czy wymowy poszczególnych znaków. W grupach kładziemy nacisk na to, aby panująca atmosfera sprzyjała zdobywaniu wiedzy, a także interakcji, podczas których najlepiej ćwiczy się nowe zagadnienia i reguły. Plan indywidualny jest zaś opcją dla osób zdeterminowanych na osiągnięcie konkretnych celów, dlatego jest chętnie wybierany przez ambitnych i nastawionych na efekt kursantów.

ACJ – Azjatyckie Centrum Językowe w Katowicach

Nasze Centrum to miejsce, w którym każda osoba marząca o nauczeniu się języków azjatyckich, na przykład chińskiego, znajdzie ofertę idealną dla siebie. Zachęcamy więc do odwiedzenia ACJ w Katowicach i rozpoczęcia przygody z nowym słownictwem indywidualnie, online lub w towarzystwie grupy. Z pewnością się nie zawiedziesz – zapraszamy!

Moda na dialekty wschodu, czyli czas na kurs języka chińskiego

Znaczenie Chin na arenie międzynarodowej jest olbrzymie. Potęga gospodarcza tego kraju zachęca coraz większa ilość osób do nauki języka chińskiego. Jeśli chcesz, by świat handlu stał dla ciebie otworem, to znajomość TEGO dialektu z pewnością otworzy ci wiele zawodowych drzwi. Posiadanie umiejętności lingwistycznych to priorytet współczesnego świata. Chcemy, aby nasi słuchacze kończyli nasze kursy z opanowanymi, dodatkowymi, prestiżowymi kwalifikacjami. Nie jest nam obojętny wkład pracy i czas, który wnosisz w swoje samodoskonalenie. Oferujemy tobie wsparcie fachowców w nauce chińskiego oraz innych języków Azji.

Jesteśmy już w twoim domu - Kurs ONLINE!

Świat lockdownu wymusił na nas dostosowanie się do potrzeb i wymogów klientów. Chcąc kontynuować zdobywanie wiedzy podczas ograniczeń związanych z pandemią, rozszerzyliśmy ofertę dla słuchaczy o zajęcia online. Nauka chińskiego nigdy nie była tak bezproblemowa! Nasi studenci nie chcąc narażać się na przerwy w nabywaniu umiejętności językowych, uzyskali dostęp do platform pełnych ciekawych ćwiczeń, konferencji i spotkań. Kurs online z domu umożliwi ci dostęp do wiedzy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Taka forma pracy wybierana jest szczególnie przez osoby pracujące, dzięki czemu niezależnie od miejsca i czasu mogą uczyć się i utrwalać wiedzę.

Zapraszamy do kursu, który sprawi, że twoje kwalifikacje zawodowe poszybują wzwyż.

Rozpocznij naukę i przygodę z językiem najbardziej pożądanym na rynku pracy!

Masz wątpliwości który plan będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni ? Zadzwoń do nas +48 668 922 850 lub napisz biuro@acj.edu.pl doradzimy ci !

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty. Harmonogram ustalany jest na podstawie zgłoszeń.

KURSY W ACJ

Wybierasz zajęcia w grupach lub indywidualne

Jeśli masz wątpliwości która opcja jest dla ciebie lepsza skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na biuro@acj.edu.pl lub dzwoniąc +48 668 922 850 pomożemy!

Stałe monitorowanie twoich postępów

Będziemy na bieżąco przygotowywać raporty o twoich postępach, a w razie potrzeby doradzimy czy np. nie zmienić grupy na bardziej zaawansowaną.

Decydujesz czy lekcje będą stacjonarne czy online

Nasi nauczyciele doskonale sobie radzą zarówno na zajęciach tradycyjnych jak i online. Możesz zmienić formę zajęć z trakcie trwania kursu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Satysfakcja lub zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał przerwać kurs będziesz mógł to zrobić w każdym momencie. W przypadku gdy zapłaciłeś za kurs z góry dostaniesz zwrot za niewykorzystane miesiące.

Przyjazne zasady płatności

Wygodny system płatności miesięcznej dla wszystkich planów. Lekcje indywidualne możesz bezpłatnie odwołać, jeśli uprzedzisz nas o tym dzień wcześniej.

Rozwijasz równomiernie umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania

Każda z tych umiejętności jest równie ważna dlatego odpowiednia równowaga jest naszym priorytetem.

Wszystkie materiały wliczone w cenę kursu otrzymujesz na bieżąco w jego trakcie

Nie chcemy trzymać się sztywno jednego podręcznika. Dlatego wszystkie materiały przygotowywane są na bieżąco i dostosowywane do potrzeb naszych kursantów.

Nauczymy Cię języka na poziomie początkującym, średniozaawansowanym lub zaawansowanym.

Jeśli uczyłeś/uczyłaś się już języka to przeprowadzimy bezpłatny test na podstawie którego będziesz mógł/mogła dołączyć do jednej z zaawansowanych grup lub rozpocząć kurs indywidualny.

Lekcje dopasowane do potrzeb

Jeśli masz własne sprecyzowane potrzeby w nauce powiedz nam o tym! Dopasujemy program pod twoje potrzeby językowe i poziom, który reprezentujesz.