Uwielbiamy Azję, a nasza misja to uczyć skuteczne i z pasją, dostarczając uczniom jak najwięcej okazji do kontaktu z jej językiem i kulturą. Zajęcia prowadzą doświadczeni japońscy lektorzy z odpowiednim wykształceniem. Jest to więc idealna okazja nie tylko do nauki języka ale również do poznania japońskiej kultury, ale również do poznania kultury. Wszystkie kursy prowadzone są zarówno stacjonarnie, jak i online.

 

Jeśli od zawsze Twoim marzeniem była zaawansowana znajomość języka japońskiego, nie czekaj i skontaktuj się z nami! Oferujemy profesjonalne zajęcia, zarówno tradycyjne, jak i online, które prowadzone są przez native speakerów z ogromnym doświadczeniem w zakresie nauczania. Oznacza to, iż bezproblemowo są w stanie przekazać Ci swoją wiedzę oraz odpowiedzieć na nawet najtrudniejsze pytania dotyczące historii, kultury oraz strony lingwistycznej przedmiotu.

KURS dla wszystkich grup zaawansowania

Nasze zajęcia prowadzone są zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z poznawaniem języka japońskiego, jak i dla tych, którzy chcą przejść na kolejny poziom jego znajomości. Nasi nauczyciele dbają o to, by program dopasowany był do uczniów – oznacza to, iż każde zajęcia będą stanowił wyzwanie, lecz nie na tyle duże, by Klient nie sobie z nim poradzić. Niezależnie więc od tego, czy zaczynasz od zera czy potrafisz poprowadzić prostą konwersację – zgłoś się do nas, a postaramy się, byś zdobył zadowalający Cię poziom.

OD czego zacząć naukę japońskiego?

Dobre, optymistyczne nastawienie to początek sukcesu! Jeśli jesteś na starcie przygody z językiem i ogrom różnic jest dla ciebie przerażający, nic się nie martw. Nasze kursy dostosowaliśmy pod zaawansowanie naszych uczniów. Jeśli to twój pierwszy kontakt z japońskim, swoją przygodę rozpoczniesz od nauki kilku podstawowych zwrotów oraz poznania alfabetu – kanji. Nad twoją edukacją cały czas czuwać będzie wykwalifikowana kadra, która dołoży wszelkich starań, byś osiągnął założone przez siebie cele. Nie bój się pytać. Wszyscy nasi native speakerzy chętnie rozwieją twoje wątpliwości. To naturalne, że pojawiają się podczas stawiania pierwszych językowych kroków. Po prostu zacznij stacjonarnie lub online!

Kurs języka japońskiego online

W naszej ofercie dostępna jest również nauka japońskiego w formie online. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiąść wiedzę językową w zaciszu własnego domu, bez zbędnych dojazdów na kurs i dodatkowych kosztów. Nauka w małych grupach, umożliwia pełne wykorzystanie potencjału zajęć nawet w formie zdalnej. Wspólne rozmowie na platformie, ciekawi goście oraz interesujące gry to tylko niektóre z metod, po które sięgamy, by ciekawość z jaką pojawiasz się na zajęciach nigdy nie malała! Tryb online pozwala zacząć oraz przerwać powtórkę niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. To wygoda i łatwy dostęp do kursu.

Wyrusz z nami do kraju, gdzie dyscyplina, honor i pracowitość buduje całe społeczności! Poznaj świat pełen niezwykłych tajemnic i zacznij odkrywać je razem z nami!

Masz wątpliwości który plan będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni ? Zadzwoń do nas +48 668 922 850 lub napisz biuro@acj.edu.pl z przyjemnością doradzimy !

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty. Harmonogram ustalany jest na podstawie zgłoszeń.

KURSY W ACJ

Wybierasz zajęcia w grupach lub indywidualne

Jeśli masz wątpliwości która opcja jest dla ciebie lepsza skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na biuro@acj.edu.pl lub dzwoniąc +48 668 922 850 pomożemy!

Stałe monitorowanie twoich postępów

Będziemy na bieżąco przygotowywać raporty o twoich postępach, a w razie potrzeby doradzimy czy np. nie zmienić grupy na bardziej zaawansowaną.

Decydujesz czy lekcje będą stacjonarne czy online

Nasi nauczyciele doskonale sobie radzą zarówno na zajęciach tradycyjnych jak i online. Możesz zmienić formę zajęć z trakcie trwania kursu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Satysfakcja lub zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał przerwać kurs będziesz mógł to zrobić w każdym momencie. W przypadku gdy zapłaciłeś za kurs z góry dostaniesz zwrot za niewykorzystane miesiące.

Przyjazne zasady płatności

Wygodny system płatności miesięcznej dla wszystkich planów. Lekcje indywidualne możesz bezpłatnie odwołać, jeśli uprzedzisz nas o tym dzień wcześniej.

Rozwijasz równomiernie umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania

Każda z tych umiejętności jest równie ważna dlatego odpowiednia równowaga jest naszym priorytetem.

Wszystkie materiały wliczone w cenę kursu otrzymujesz na bieżąco w jego trakcie

Nie chcemy trzymać się sztywno jednego podręcznika. Dlatego wszystkie materiały przygotowywane są na bieżąco i dostosowywane do potrzeb naszych kursantów.

Nauczymy Cię języka na poziomie początkującym, średniozaawansowanym lub zaawansowanym.

Jeśli uczyłeś/uczyłaś się już języka to przeprowadzimy bezpłatny test na podstawie którego będziesz mógł/mogła dołączyć do jednej z zaawansowanych grup lub rozpocząć kurs indywidualny.

Lekcje dopasowane do potrzeb

Jeśli masz własne sprecyzowane potrzeby w nauce powiedz nam o tym! Dopasujemy program pod twoje potrzeby językowe i poziom, który reprezentujesz.