W ACJ ZAWSZE MASZ WSZYSTKO CZARNO NA BIAŁYM

JEŻELI PONIŻEJ NIE ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

FAQ

Rekrutację prowadzimy cały rok. Do grup można się zapisywać w każdym momencie jednak najwięcej możliwości mamy na początku roku szkolnego, czyli na przełomie września/października.  W tym okresie startuje najwięcej grup początkujących. Zapisy odbywają się poprzez naszą infolinie +48 668 922 850, mailowo biuro@acj.edu.pl oraz formularz na naszej stronie. 

W takiej sytuacji zaprosimy cię na spotkanie podczas którego nasz lektor całkowicie bezpłatnie sprawdzi twój obecny poziom znajomości języka. Na tej podstawie będziemy mogli doradzić ci do której z istniejących grup możesz dołączyć bądź zaproponować inne rozwiązanie. 

Jeśli uznasz że poziom jest dla ciebie zbyt niski/wyskoki będziesz miał możliwość zmiany grupy jeśli tylko będzie w niej wolne miejsce. 

Zmiana trybu zajęć z online na stacjonarne lub odwrotnie jest bezpłatna i możesz to zrobić w każdym momencie. Oczywiście  w przypadku zajęć grupowych pozostali kursanci również muszą wyrazić taką chęć. 

Wszelkie materiały potrzebne do nauki są już przez nas zapewnione w cenie kuru i dostarczane na bieżąco w trakcie jego trwania.

W chwili obecnej oferujemy kursy z języka japońskiego, koreańskiego oraz chińskiego (mandaryński).

Zajęcia stacjonarne odbywają się w Katowicach ul. 3 Maja 22 oraz we Wrocławiu ul. Szewska Dom Handlowy Feniks na samym rynku. Obie lokalizacje są w ścisłym centrum z bardzo dogodnym dojazdem. 

Jeśli uznasz że jednak nie jest to miejsce dla ciebie zrozumiemy to. Umowę możesz rozwiązać w każdym momencie ze skutkiem na koniec miesiąca kiedy takie wypowiedzenie do nas wyślesz (list tradycyjny/email). Jeśli opłata była wniesiona z góry dostajesz zwrot za niewykorzystane miesiące. 

Płatności dokonuje się na nasz rachunek bankowy:

AZJATYCKIE CENTRUM JĘZYKOWE

31 1910 1048 2614 0459 8967 0001

MASZ JUŻ PEŁNY OBRAZ ?

ZAPOZNAJ SIĘ ZNASZĄ OFERTĄ KURSÓW