Zapisz się na Kurs!

Zapisy na kurs językowy w naszej szkole są proste i wygodne. Można to zrobić na kilka sposobów: mailowo, telefonicznie, osobiście w naszych placówkach (po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie) lub za pomocą formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej. Niezależnie od wybranej metody zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z ofertą, aby móc wybrać kurs odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Zapisy na kurs językowy poprzez formularz zgłoszeniowy

Nasza oferta obejmuje stacjonarne kursy języka koreańskiego, chińskiego, a także języka japońskiego we Wrocławiu lub Katowicach, jak również możliwość nauki online. W formularzu zgłoszeniowym prosimy o zaznaczenie języka, który Cię interesuje, miejsca nauki oraz formy zajęć. Jeśli masz jakieś preferencje co do dnia tygodnia lub godziny lekcji, prosimy o ich wskazanie w formularzu.

Dopasowanie kursu do Twoich potrzeb

Podczas zgłoszenia na kurs warto również zaznaczyć, czy interesuje Cię nauka języka w jakimś konkretnym celu, np. zdobycie certyfikatu, praca za granicą czy też rozwijanie umiejętności komunikacji biznesowej. Dzięki temu będziemy mogli dopasować program nauczania do Twoich oczekiwań i potrzeb, co pozwoli na efektywniejszą naukę i szybsze osiągnięcie zamierzonych celów.

Jeśli jesteś zainteresowany nauką koreańskiego w Katowicach lub innego języka azjatyckiego w jednym z naszych oddziałów, zachęcamy do zapisania się na kurs. Dołącz do nas i odkryj fascynujący świat języków Dalekiego Wschodu!

  Wybierz Kurs

  Miejscowość

  Rodzaj Zajęć

  Czy uczyłeś/uczyłaś się wcześniej ?

  Imię

  Nazwisko

  Wiek uczestnika

  Email

  Telefon Komórkowy

  Ulica i numer domu

  Kod Pocztowy i Miejscowość

  Uwagi

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Azjatyckie Centrum Językowe

  moich danych osobowych w celach związanych z rejestracją na kurs językowy.

  01e09af99066057299caa20f2a73f792